Odpowiednia ochrona anty smogowa to filtr n99

Świat się wciąż rozwija, na ulicach spotykane są coraz to nowocześniejsze samochody, domy ogrzewane są coraz to lepszym paliwem, fabryki produkują coraz więcej i są coraz bardziej wydajne. Wszystko to sprawia, że w powietrzu jest coraz więcej spalin i różnego rodzaju toksyn. Wszystko to zmieszane z mgłą powoduje, zjawisko atmosferyczne zwane smogiem.

Ze smogiem się walczy

Ze smogiem się walczy, jednak można by zastanowić się czy owa walka nie została podjęta już nieco za późno. Smog objawia się już nie tylko na terenie wielkich miejskich aglomeracji ale i także w miejscowościach, które uważane są za kurorty i miejsca wypoczynku. Smog sprawia, że wiele osób i dzieci podupada na zdrowiu. Wdychając zanieczyszczone powietrze znacznie obniża się system odpornościowy a drogi oddechowe, w szczególności płuca, nie są już w stanie wdychać zanieczyszczonego powietrza.

Czy obroną są anty smogowe maski?

Noszenie masek anty smogowych jest pewną alternatywą i ochroną. Szczególnie zalecane jest ich noszenie w okresach kiedy w atmosferze jest najwięcej toksycznych zanieczyszczeń. Odpowiednie maski powinny mieć filtr n99, to tego typu ochrona, jest wstanie powstrzymać około 99, 99% zanieczyszczeń. Jest to ogromny procent brudnego i toksycznego powietrza, które nie wejdzie w drogi oddechowe. Przy pomocy filtru n99 można się ochronić i zabezpieczyć. Maski anty smogowe to ostatnio bardzo modny i popularny trend.

Przykład maski z filtrem n99: https://dragonmask.pl/filtry/dragon-sport-filtr-n99-5-szt-z-aktywnym-weglem

Ten wpis został opublikowany w kategorii Info smog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *